Zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia pływackie – Wrocław

To oferta skierowana do osób, które posiadają już znaczne umiejętności pływackie, jednak ciągle są niezadowolone z wyniku jaki osiągają. Ciągle widzą braki w technice i innych parametrach, które są składową wyniku podczas wyścigu pływackiego. Co jest sednem sukcesu? Upór i konsekwencja w rozwoju. Wielu z Was czuje rozczarowanie wynikiem i brakiem widocznych postępów na ścieżce sportowej. Poświęcacie swój czas, wykonujecie solidnie i uczciwie pracę nad formą, czytacie wiele informacji na temat tego, co powinniście zmienić i nad czym pracować, próbujecie zrozumieć zasady „ekonomicznego kraula” oraz ekonomii w stylach w ogóle. Teoretycznie wszystko powinno iść gładko. Jednak często tak nie jest. Jeśli jesteś aktywnie uprawiającym swoją dyscyplinę triathlonistą lub pływakiem amatorem i chcesz poprawić życiówkę dla samej satysfakcji, mamy propozycję, która rozwiąże Twoje problemy. Indywidualny lub grupowy trening pływacki. Plusem pierwszego jest możliwość absolutnego skupienia się tylko na Tobie. Jesteś dla trenera w momencie treningu najważniejszą osobą, na gorąco określi problemy, przeanalizuje je z Tobą i ustali plan działania dostosowany do Twoich potrzeb. Druga opcja zadowoli osoby preferujące pracę w grupie. Tutaj mamy możliwość ścigania się nie tylko z czasem. Każdy w grupie staje się sparing partnerem dla pozostałych. Możemy również wprowadzić ćwiczenia wymagające obecności partnera.

W obu formach pozwolimy Wam na znalezienie radości płynącej z wysiłku fizycznego i kontaktu z podobnie zafiksowanymi osobami.

Zapraszamy. Na zajęcia umawiamy się telefonicznie z trenerem i ustalamy optymalny, pasujący obu stronom czas i miejsce.

List od naszej kursantki który nas poruszył

Naukę pływania można zacząć w każdym wieku dowodzi tego list od naszej kursantki, która postanowiła podzielić się z nami, swoimi przemyśleniami. Przeczytaj już teraz.

Sprawdź także naszą ofertę nauki pływania dla dorosłych – Wrocław.